View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 16 iun 2011, 14:12:55
Crinutzya's Avatar
Crinutzya Crinutzya este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2011
Locaţie: Chisinau, Moldova
Date: 165cm, 63kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Crinutzya

Deci,n-am mai scris de mult timp pe aici.
la noi s-a terminat anul scolar si am fost extrem de ocupata si stresata cu notele,cu mediile si cu toate alea,asa ca nici timp de sport nu prea am avut,si abia acum s-au cam linistit apele. Am fost rea si am mincat ceva ciocolata si doar de 2 ori biscuiti,piine deja nu mai maninc deloc,nici fainoase in general,doar biscuitii aia m-au impins la pacat

Si arat cam asa:
Burta 75
Solduri 85
Gambe 34
Talie 65
Coapse 50
Nu m-am mai cintarit....

Nustiu cum sa spun,dar vad slabute care au reusit si au doar cu citiva cm mai putin ca mine,chiar si Roxi,care e un fel de idol pentru mine pentru ca nu e chiar departe de virsta mea si are silueta pe care mi-o doresc eu are doar cu 3 cm mai putin la burta si 3 la coapse. Dar ale mele sunt imense fata de ale ei... sau poate nu am inteles eu bine dimensiunile ei? Sau poate nu ma masor corect? Obisnuiesc sa string putin mai mult centimetrul,dar cred ca asa trebuie de fapt,si daca nu atunci voi slabi pina la 45 in loc de 47-sa fie totul corect cu "strinsul" meu

Am fost foarte motivata cind am vazut ca in aceste 2,aproximativ 3 saptamini,chiar daca nu am facut sport aproape deloc,totusi am pierdut 2-3 cm din coapse si din talie,inseamna ca se poate ba,se poate! Dar cu sport-ajung o zeita pina in septembrie...sau macar pina in august la mare,intr-un costum de baie care sa stea ca pe un fotomodel!

Imi pare totusi rau ca nu am avut curajul sa ma urc pe un cintar,sa vad care mi-e situatia. Dar voi slabutelor,credeti ca e posibil de slabit in 2 luni inca vreo 5-10 cm de peste tot?