View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 09 aug 2011, 15:13:20
Anycyk90's Avatar
Anycyk90 Anycyk90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Personalizata
Date: 173cm, 56kg
Mesaje: 1.376
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei fete pesimiste - Anutza

Citat:
Anterior postat de anymaryia Vezi mesajul
Buna fetelor!Am venit sa ma certati si sa ma faceti in toate felurile pt k asta meritcum sa nu fiu pesimista dak nu sunt in stare nici sa ma abtin de la beange eating?!
Am dat-o iarasi in bara..pana la ora 3 am mancat ok,dar apoi am mancat ft mult,,de toate,gras...si stiti de ce?k ma simteam nelinistita din cauza k nu putusem sa fac sport,a si plouat si in casa parintii nu-mi dau voiesi la asta sa mai adaugat si teama(teama de a nu da iarasi in anorexie,fiindca aveam de gand sa mananc asa:2 pere dim ,la amiaza o salata mika +100 g carne pui..si ceai..cam atat...si ma luat o teama si am mancat)si nu am mancat delok cu pofta nimik,adevarul e k nu simt nici foame ,nici satietatenu mai stiu ce sa fac,stiu k voi ajunge cat de curand ca o balena
Eu nu te voi certa,deoarece cunosc sentimentul care te cuprinde...la fel faceam si eu,nu puteam face sport ptk era iarna iar in camin stateam cu ink 3 fet,iar knd veneam akasa a dat buzna binge-ul peste mine.
Paradoxul era k vroiam sa slabesc si cu cat imi focusam atentia asupra acestui lucru cu atat mancam mai mult(chiar dak nici makr nu pofteam la ele si eram satula).
Incearca insa sa nu te simti vinovata si nu lua decizii radicale,adik de maine nu etc.Linisteste-te,azi a plouat,maine va fi soare,o iei usurel.Ce hobby ai?Ce-ti place sa faci in timpul liber insa in casa?
Anycyk90, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat