View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 13:11:38
MIRUTZA's Avatar
MIRUTZA MIRUTZA este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 mai 2010
Locaţie: Sfantu Gheorghe, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan, consolidare
Date: 159cm, 56.9kg
Mesaje: 3.047
Aprecieri acordate: 707
Am fost apreciat(a) de 890 ori in 422 mesaje
Implicit Re: Mamici sexy de Craciun

Mai vin si eu cu o idee...bine, am mai multe ...dar acuma va zic doar una:

ar fi excelent daca am reusi sa nu papam dupa ora 20:00...nu de alta dar s-au facut studii stiintifice si au demonstrat ca dupa ora 20, orice mananci se transforma in tesut adipos...si noi nu vrem asa ceva

Eu una sigur nu o sa mai pap dupa ora 20:00.

Iar la renuntatul de dulciuri...la mine mereu a functionat daca ma lasam treptat de ele si nu brusc si anume: o zi ai voie, una nu, apoi o zi papi...2 pauza...apoi iara papi...3 pauza...si tot maresti zilele pauza. La mine a dat rezultate mai bune decat daca excludeam brusc dulciurile pentru ca atunci...dupa cateva zile de INTERZIS...scapam in ele si nu era bine deloc. Binenteles portia de dulce in ziua in care ai voie trebuie sa fie cat mai mica
MIRUTZA, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
MIRUTZA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1875 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 842 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de MIRUTZA; 28 nov 2011 at 13:15:22.
Răspuns cu citat