View Single Post
  #29 (permalink)  
Vechi 16 ian 2012, 21:01:51
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Mancarea preferata a zodiilor!

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Leu

Cum mănâncă Leul: se hrănesc atunci când le este foame, fără să aibă ore fixe pentru principalel mese ale zilei. În general, nu pierd mult timp nici cu gătitul, nici cu mâncatul.

Mâncăruri preferate pentru Leu:
Pentru un Leu, un fel de mâncare trebuie să îndeplinească două condiții: să fie consistent și, pe cât posibil, sofisticat. Îi place să își cumpere mâncăruri și băuturi scumpe, astfel că Leii sunt cei care își cumpără cel mai frecvent icre negre sau coniacuri fine sau vinuri vechi. Organismul lor de foc e înzestrat cu un metabolism de invidiat: ard repede caloriile și, datorită acestui fapt, nu trebuie să își facă mari probleme în ceea ce privește dietele.

Unde mănâncă Leul:
Unde se află atunci când le este foame; contează îndeplinirea necesității, nu locul în care aceasta se desfășoară
ooo da adevaraat ! mai ales prima parte .. cand o mai vad pe bunicamea ca mananca la 12 pranzul .. si nu depaseste ora asta
stiu ca nu e bine sa mananci dezordonat, eu oricum respect cele 3 mesele dar intr`un interval de ore .. atunci cand mi se face foame nu la o ora fixa
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat