View Single Post
  #291 (permalink)  
Vechi 17 ian 2011, 14:46:26
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 46
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Wink Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
CE cumintica ai fost,. si ce frumos ai papat...grasimile sun putin depasite, nu stiu cat e limita, dar banuiesc ca ai depasit f f putin, si ai compensat extraordinar de bine cu carbo, felicitari!!
O seara frumoasa, scumpo
Wowacuma am vazut cat sport ai facut, f frumos!!M-ai luat la sportDa de maine iar ma ambitonez
Saru-mana Emysor, cum esti tu mereu draguta si ma incurajezi chiar si cand calc pe bec , o facui ca am avut un program de ma dor creierii, asa ca am papat la kebabarie . Uffff Emy, trecem noi de toate vei vedea, nu ne lasam, saru-mana si ptr sport eu am reincep zic ca binisor ajuta bici, la abdomene tre sa insist bine de tot apoi vom vedea ce zic astrele
Te pupic si te rog stai calma cu casuta de abia ai inceput... la noi si-a adus sculele in apartament si saptamana asta se apuca, nu-ti zic am facut niste calcule la suprafata si... ne uitam amandoi unul la altul ca pisica la soarece.
Citat:
Anterior postat de inadorabila Vezi mesajul
Hei! Am trecut sa te salut!
Cum mai esti ?
Intr-o lupta continua si sfortari sa nu intru in panica ori de cate ori nu imi ies ploile
Vedem joi la cantar cum sunt si iti zic, sper sa nu raman dezamagita. Multumesc de vizita si mai treci, felul tau mai direct poate ajuta
Citat:
Anterior postat de dor monica Vezi mesajul
suuuuuuuuuuper reteta ta Kika !!!
eu sunt Monica si is o biata slabuta in devenire....dar nu ma las !! Am descoperit acest site de cateva zile si de atunci citesc neincetat si abordarea aceasta pozitiva imi da o stare permanenta de bine. Sper sa putem vorbi ! caci am nevoie de sfaturi! pe curand!
Bun venit Monica, asa-i suntem un pozitivism continuu iar cand simtim ca ne paraseste contraatacam cu armele slabutelor . Te mai astept cand poti iti multumesc de vizita si iti doresc multa ambitie si putere, sport si dieta
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Draga mea Kika,sa ai o saptamana frumoasa.Acum incepi si sportul sper ca rezultatele tale sa fie pe masura.
M-am invatat cu cresterile si descresterile mele de la cantar.Ieri aveam 53.5 azi,54.8. Cred ca e vorba de retineri de apa.Abia astept ziua de fructe de miercuri.
Asemeni Alynuta se duc ele vei vedea, aparte ca esti aproape la mentinere nu tre sa iti faci probleme.
Am facut bici Aly super insa dupa ce ma dau jos spui ca am stat pe cal , imi simt pulpele amortite, uite in 30 minute pe bici imi spune ca ard 150 calorii eu zic bine nu?
Servici usor draguta Aly cea slabuta si nu te lasa, mergi inainte chiar daca cum spui tu nu-i usor.
__________________