View Single Post
  #2922 (permalink)  
Vechi 15 aug 2011, 08:43:21
Alesiana's Avatar
Alesiana Alesiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 20 ian 2010
Locaţie: Sibiu, Romania
Vârsta: 45
Dieta: vegetariană
Date: 165cm, 65.7kg
Mesaje: 928
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Neata, fetele! La multi ani fetelor care poarta numele acesta superb MARIA!! Sa aveti parte de o zi insorita ,cu bucurii si multa liniste in suflet!!
Eu ieri am fost la piscina...aseara am ajuns home..da in orele de varf la umbra...
Cantarul continua sa-mi fie prieten...nu urca..da coboara doar asa cateva sute de grame pe sapt..bun si asa...daca nu se poate altfel.. Cred ca sportul e CHEIA...mai mult sport !
Azi fac ciorba de burta, a trecut postul...m-am simtit f bine...fara carne , prajeli DELOC...au fost 2 sapt. fara faina , zahar, carne si derivate, oua , lapte...da cu multe legumeeeeeee.....brocoli, conopida, varza, ciuperci,spanac, mazare verde, ardei, ceapa, fasole, linte, salata, fructeeeeee, seminteeeeeeeee crude...migdale, susan, in..si altele
Am o reteta de ciorba de ,,burta” din soia sau pleurotus...
Ame,sanatate multa, tu ai grija de sanatatea ta , fa tot ce-ti sta tie in putere si apoi diete si chestii impuse...mananca sanatos, un pic de miscare..si sanatatea e prima...Uite, Ame, ..bine ca mi-am adus aminte...trimite-mi un mesaj privat cu adresa ta de mess....sa iti trimit cumva o carte fffffffff interesanta, f bine documentata ,, Studiu China” de dr. Campbell .
Va pusic pe toate!! Cristina, Eva pe unde sunt? Emy ?
__________________
Jurnalul meu...Alesiana