View Single Post
  #2928 (permalink)  
Vechi 25 apr 2012, 07:24:01
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de salexandre Vezi mesajul
Mai fetelor nu stiu ce se intampla cu mine mi-e foame in continuu. As manca orice. Doar ce am mancat alune de padure ca nu stiam cum sa fac sa imi treaca foamea. Am baut 2 l de apa azi.
Off,am si eu perioade din acestea!Stiu cat de rau e!Sper sa iti revii cat de curand!
Citat:
Anterior postat de maietutza Vezi mesajul
Salexandre o sa vezi ca e doar o perioada, am trecut si eu prin asa ceva. In aceea perioada am mancat migdale, fulgi cu lapte/iaurt.. ; ciocolata
Iti doresc sa treci cat se poate de repede de aceasta perioada..
Si eu sunt intr-o perioada de stres.. am fost anuntata de la birou ca nu ma mai pot intoarce acolo, asa ca ma apuca groaza iar la interviuri( mamicile sunt vazute cam aiurea!) in fine ma rog la Dumnezeu sa gasesc ceva ok. Oricum din toamna incep sa caut, Elena in decembrie implineste 2 ani.
Meniul de azi:
MD: fulgi cu lapte; cafea
P: ciorba de loboda cu ceapa verde; felii sunca; cascaval
C: branza fagaras.
Imi pare tare rau!!!Iti urez succes si sa dea D-zeu sa gasesti ceva chiar mai bun decat inainte!!!
Buna dimineata si o zi minunata!Se anunta furtuni si descarcari electrice ,cu cod galben taman cand plec eu la munca(si pana seara la 8)!Sper sa nu ajung ciuciulete!!!
Acum imi savurez cafeaua si apoi pun sa fac varza calita(murata) la cuptor cu afumatura+ 2 checuri aperitiv sa avem ce sa ne mai luam pe la pachet+ 1 chec conform cu faina "slabesti mancand" pentru dimineata,ca parca imi sta cafeaua in gat fara ceva dulce langa...
Răspuns cu citat