Subiect: Rina 90" s
View Single Post
  #2929 (permalink)  
Vechi 12 nov 2010, 13:46:14
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Rina 90" s

Citat:
Anterior postat de sugarmiha Vezi mesajul
am pus cateva poze
Miha, nici nu am mai avut rabdarea sa-ti scriu cateva cuvinte la fiecare poza postata...pt ca vreau sa-ti spun, dintr-o suflare, ce am gandit cand le-am vazut...
Marturisesc ca atunci cand te-am rugat sa-ti pui poze, m-am gandit...daca fata asta o fi urata cu crengi, eu ce voi putea sa-i spun, dupa ce-i voi vedea fotografiile?
Si le-am vazut...am fost socata...in sensul bun al cuvantului.;..am vazut o fata deosebit de frumoasa...si crede-ma, fata draga, e adevarat...esti foarte frumoasa, chiar foarte frumoasa!
De ce ai scris deasupra ticker-ului ca vei fi frumoasa? Esti frumoasa! ACUM ESTI FRUMOASA...nu candva in viitor...
Ar trebui sa analizezi...sa te analizezi...si sa-ti dai seama unde este izvorul neincredertii in tine...ce sau cine te-a facut sa ai stima de sine atat de scazuta...
Am inteles...mai vrei sa slabesti...intradevar niste kg date jos nu ti-ar strica...mai ales la varsta ta...cand vrei sa porti tot felul de lucrusoare...mai ales vara...Dar eu sunt sigura ca tu vei rezolva problema pana la vara...chiar mai inainte ...
Asa ca...fata frumoasa...nu-ti mai face atatea probleme...chiar nu ai de ce...iar cele cateva kg pe care vrei sa le dai jos, le vei da...vei ramane pe forum si noi vom fi alaturi de tine !
orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].