View Single Post
  #2933 (permalink)  
Vechi 16 aug 2011, 13:15:37
Flora's Avatar
Flora Flora este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: Limassol, Cipru
Vârsta: 45
Dieta: Monty personalizat
Date: 167cm, 62.5kg
Mesaje: 394
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Buna montignacelor!!!
Imi cer scuze ca nu am mai intrat doar ce aderasem si eu la gasca voastra si am plecat asa pe nepuse masa.
MOtivul este acela ca m-am mutat in casa noua si a fost un mare balabuc nu doresc nimnui sa se mute apoi a mai fost problema cu netul caci nu aveam si eu particip si la concurs si intr-o zi m-am dus la o cafenea sa-mi scriu meniurile si acum cateva zile am rezolvat definitiv problema internetului.
Am incercat sa mananc cat de corect am crezut eu daca am mai si gresit la cantar nu se vede caci am scazut destul de bine este adevarat ca am si muncit + sport si se vad rezultatele.
Sper sa ma reprimiti in gasca !!!!
__________________
[SIZE=4]Jurnal Florina martie 2011
[COLOR=SeaGreen][FONT=Impact]Ziarul slabutelor informate
[COLOR=Black][FONT=Arial]http://forum.slabute.ro/discutii-diverse-teme/ziarul-slabutelor-informate-dieta-alimentatie-sport-nu-numai-8712.htm
Flora, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 960 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]