View Single Post
  #294 (permalink)  
Vechi 15 oct 2010, 07:55:27
DrIulia2010's Avatar
DrIulia2010 DrIulia2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 173cm, 55kg
Mesaje: 2.451
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Jurnal MCS - 34 ani

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Iuliaa?? Plss poti sa-i spui Monei ca meniul meu din ultimile zile e bunut????? Poti, poti, poti..pretty plsssss??? Sa vada si ea ce "buna si nemaipomenita si extraordinara" am devenit?!?! Poootii?? (ps. nu-i spune te rog ca nu misca cantaru'!! )

Uuufff...nu misca da' si cand o misca!!

Mona, Monita...daca nu vrei sa mananci niste albusel de ou atunci baca un cottage cheese fara grasime sau fa-ti un shake cu protein powder..si ai scapat!! Eu stiu (naahh ca stiu!!) ca aproape la fiecare masa trebuie sa ai o proteina, un carb complex-si aici ma refer la veggies- un fat sanatos..zau ca asa am retinut..

In fine..ma ia Mona de nu ma vad cand apare!!

Countess..am sa-i propun lu' sefu' chestia cu avut grija de sanatatea mentala a angajatilor (ca asa am tradus eu!)..chestiunea asta o ofera serviciul lunar? sau doar annual? Ha!! Ne dau la ochi..ce atata sanatate mentala...sa fim sanatosi si gata!

Ma duc repejor sa scriu meniul!!!

Trebuie sa miste cantarul,e un ordin!!!

Daca in urmatoarele zile nu vrea nicicum sa scada,suplimenteaza antrenamentul la sala,mai energic neaparat si cel putin 30 de min in plus.


O zi buna fetelor.
__________________
"DEFINITI-VA MAI BINE PERSONALITATEA,SI VETI SLABI MAI USOR"
DrIulia2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1671 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]