View Single Post
  #2951 (permalink)  
Vechi 30 iun 2010, 16:42:41
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Asta am papat eu pana acum..pestele a fost cam gras, sper sa nu mi se fi aplecat, ca ma simt cam naspaDaca a trecut o ora si ceva de la masa pot sa ma apuc de walking oare?sau mi se face rau?
Am de gand sa fac sport,50 minute, dus, ma gatesc si iesim cu moto ca e cald si bine..pe la 7 sa fiu pe malul marii, la o plimbare romantica si topitoare de calorii
Voi ce faceti in seara asta?
Eu tre' sa-i fac o supica lui iubi Ptiu, sa nu ma deochi! In rest, nimic deosebit... La stiri nu ma mai uit pentru ca ma intristez prea tare cand vad atatia oameni necajiti Fotbalul a luat o pauza azi si maine Poate o sa vizionez un film cu iubi mai pe seara... Dar nu stiu care Gasim noi ceva
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]