View Single Post
  #2974 (permalink)  
Vechi 30 iun 2010, 21:15:47
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 02

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Ma apuc sa citesc din urma ,sunt obosita dar nu ma las ! Nu ratez nici un mesaj ! Mai intai merg la pipi !
Bine ai venit, oita ratacitoareSi...sa stii ca nu ma pacalesti sa ma uit la pozele alea frumoase acu, la ora asta, cand in stomac am doar apa si broaste, nu...
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
BUNA SEARA
fetelor am reusit si eu sa intru, nu am avut net azi, pina pe la 9 s-au chinuit astia cu cabluri si mai stiu eu ce naiba au schimbat.
EMY TI-AI FACUT UNGHIILE?
AM vazut ca a venit si ROXI
FULGU CUM TE MAI simti?
CARO nici eu nu am reusit sa mai tin nici un fel de dieta astea 3 zile
DE maine am sa incep ca au plecat si copii la tara pina sambata si sunt si eu mai linistita.
ATI ascris romane asa ca nu ma pune-ti sa citesc ca nu o v-oi face
o sa o fac pe sarite
Buna seara, iubita!Stai linistita ca azi nu s-a scris chiar mult..nu prea au fost fetele acasaUnghiile doar la picoare le-am facutCand le-am cureatat pe alea de la maini cu acetona am constattat ca se exfoliaza, nu mi s-a mai intamplat, e de la noua oja pe care al folosit-o, e asa frumoasa, da cine sit ce are in ea..Asa ca am decis sa lemai scurtez un pic le-am spalat bine bine de acetona si reziduuri, si maine le fac o masca din lamaie, ulei de masline presat la rece si miere..Vreo cateva zile le las fara oja., poate isi revin
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]