View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 03 feb 2013, 16:52:00
kartika's Avatar
kartika kartika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 mai 2011
Locaţie: teramo / mures, Italia
Dieta: Rina 90
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 1.668
Aprecieri acordate: 1.530
Am fost apreciat(a) de 1.878 ori in 1.097 mesaje
Implicit Re: ajutor, nu voi slabi niciodata

Citat:
Anterior postat de cleo Vezi mesajul
Am 43 de ani si 74 kg. De catva timp ma chinui sa incep o dieta. Nu reusesc sa tin nici macar 2 zile la modul cel mai serios.

Trebuie sa slabesc ..... hainele nu mi se mai potrivesc, arat cu 5 ani mai in varsta ..... am toate motivele sa slabesc si totusi nu reusesc sa ma mobilizez ...am plecat din tara acum cateva luni si acum nu mai am nici macar job ..... ma uit la cutia cu farduri si parca nu stiu ce sa mai fac cu ele ...... ma uit la peria de par, si nu stu cum sa-mi mai aranjez parul ........ am senzatia ca mi s-a terminat si ultima picatura de feminitate........parca stau in fata unui zid si nu am pterea sa trec de el ....... parca mi s-a terminat viata.
Cleo,
nu trebuie sa treci prin zid,da cu capul in el,trezeste-te!
Apoi intra in baie,ia cutia cu farduri si peria ,si fa ceea ce ai facut atunci cand nu stiai ce se face cu ele...asa,frumoasa cum ai fost si cum esti,nu-ti plange de milaiesi!...natura nu-ti cere bani ca s-o privesti!E gratis...e un dar,medicament pentru suflet oriunde te gasesti.Jobul nu-l ai,dar si maine e o zi,o alta zi de cautari...si roaga-te!Si eu am s-o fac pentru tine......si o sa slabim impreuna,ca de asta suntem aici...
__________________
Jurnal kartika
Sa nu intorci fata ta de la izvorul lacrimilor mele,Fecioara,care ai nascut pe Hristos,Cel ce a sters lacrima de pe fata tuturor!






Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui kartika:
d4ny29 (06 feb 2013), Danutzza (14 feb 2013)