View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 11:35:54
codynutza's Avatar
codynutza codynutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Dieta: dieta hipocalorica
Date: 166cm, 49.3kg
Mesaje: 1.126
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: vreau sa fiu mai aproape de slabute:)

Citat:
Anterior postat de dumitritsa91 Vezi mesajul
buna fetelor:*
pt inceput vreau sa spun ca am evitat sa scriu un jurnal dar vad ca trebuie...
sunt o persoana cu multa ambitie dar cred ca trebuie sa-mi aminteasca cineva ca mi-am propus ceva
nu e neaparat o problema slabitul ci m-e-n-t-i-n-e-r-e-a...trebuie sa-mi gravez pe creier asta

inchei cu umorul meu negru...ideea e ca am slabit frumos cu SB 3,5 kg cu sb si am pus deja 2 inapoi
nu prea m-am tinut de sport...si am cam mancat de toate dupa

deocamdata as vrea f mult ceva care da rezultate rapide.stiu ca nu e o idee buna dar am un motiv "nobil"
si anume:iubitul meu pleaca in america peste 20 de zile...as vrea sa ma tine minte frumoasa(nu va explic de ce...sunteti fete

asa ca pls ajutati-ma cu idei,sfaturi...orice:*:*
pentru inceput vreau sa-ti zic ca sigur te va tine minte frumoasa ideea cu slabitul rapid e ca sunt sanse mari sa pui inapoi mai mult si nu stiu daca merita riscul.
cu toate acestea mai sunt 20 de zile asa cum ai zis si tu, si cred ca poti slabi vre 2 kg pana atunci. incearca sa faci sport, fiindca o sa te ajute foarte mult. eu iti recomand cardio sau aerobic.
ca si dieta rapida la mine a mers disociata. poate o poti incerca, dar trebuie sa fii foarte atenta la ce mananci dupa ca sa nu fie in van efortul
daca mai ai nevoie de sfaturi sunt aici