View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 27 ian 2011, 10:21:43
vadmin's Avatar
vadmin vadmin este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Date: 182cm, 77kg
Mesaje: 1.886
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 31 ori in 8 mesaje
Post Re: Am prea multe mesaje de notificare în căsuţa poştală. Ce fac?

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul

Salutare!
Am urmat pasii de la punctul 1 ,dar tot primesc notificari prin email ! Trebuie sa fac acesti pasi zilnic???
Pt ca nu mai vreau sa primesc notificare prin email!
Aceasta este o setare globala, care "spune" programului de forum ca in viitor nu mai doresti sa fii abonata automat la subiectele in care scrii mesaje (se modifica o singura data).

Pentru ca sa te dezabonezi de la subiectele la care esti deja abonata, in mesajele e-mail pe care le primesti, la sfarsitul mesajului, dupa textul "Pentru a te dezabona de la acest subiect clic aici:", o sa gasesti un link pe care trebuie sa faci clic. Aceasta procedura trebuie facuta pentru toate subiectele la care doresti sa te dezabonezi (te uiti dupa subiect mesaj, acolo se specifica titlul subiectului pentru care ai primit notificare). Dupa ce ai facut clic pe un link de dezabonare, nu vei mai primi notificari pentru subiectul respectiv.

O metoda alternativa ca sa te dezabonezi de la subiecte este administrarea abonamentelor de la profil (cand esti logata/conectata): http://forum.slabute.ro/subscription...ewsubscription
Răspuns cu citat