Subiect: Vointa
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 03 nov 2011, 13:09:19
basalic gina's Avatar
basalic gina basalic gina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2011
Locaţie: Milano, Italia
Vârsta: 38
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 573
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Vointa

multumesc din suflet iness deja am 4 zile de cand am redus calorille sper sa reusesc si de aceasta data... problema e ca acum numai fac sport numai merg la sala sunt in italia si este putin mai dificil plus ca treb sa gatesc si al meu iubit mananca ff mult dulciuri( dar de fiecare data cand pot ies la plimbare cu bicicleta sper sa ma ajute.Problema mea sunt dulciurile si mancarurile gen fast food imi plac la nebunie... iar eu nu sunt genul care mananca o bucatica si gata eu sunt genul ori mananc ori numai mananc.... si recunosc cateodata mananc de parca as muri maine cred ca intelegi ce vreau sa spun(( mai ceva ca o purcicaimi cer scuze pt limbaj .apropo am incarcat poze in album imi cer scuze pentru claritatea lor.
pupicei si o zi frumoasa
spor la cat mai putine kg:*
basalic gina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1941 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1424 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 650 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat