Subiect: Jurnal milla
View Single Post
  #3 (permalink)  
Vechi 01 dec 2011, 19:11:08
milla's Avatar
milla milla este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mai 2011
Locaţie: straseni, Moldova
Vârsta: 38
Dieta: monty
Date: 160cm, 71kg
Mesaje: 7
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal milla

buna kissa,iti multumesc pt mesaj!
stiu,ai dreptate,doar k eu m-am referit la faptul k altcineva cand slabeste nu recupereaza atat de rapid kg avute,bunaoara eu am o prietena care a tinut foarte strict dieta timp de vreo 3 saptamani,nu manca nici fructe caci contin zahar si dupa asta,deja de mai bine de 4luni,mananca zilnic dulciuri ,isi permite sa manance de toate ,chiar si seara si nu a luat inapoi nici-un gram si de-asta spun,k la mine teroida este una din problemele mari care face sa sporeasca ingrasarea...evident k nu e unica problema ,nici nu zic!stiu k trebuie sa duc un mod de viatza sanatos dar iarna e atat de greu...si totodata dk ai vointza,stiu k nimic nu e atat de greu!trebuie binecuvantata vointza!dar ce spuneai tu k am nevoie de un medic bun,o stiu si pe asta,doar k deja numai stiu care e bun si care nu,caci aceea pe care am avut-o se considera una dintre cele mai bune din capitala...atunci,zau k nu mai stiu in care sa ai incredere...
tu,am vazut k ai reusite bune,felicitari si spor mult si pe viitor!multumesc inca o data pt vizita si rs!!!toate bune!!!