View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 14 aug 2010, 21:32:59
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sfaturi: cum mi-ar placea sa primesc vestea?...

Daca m-ai fi intrebat acum cativa ani "Cum mi-ar fi placut sa primesc vestea" as fi raspuns" In nici un fel !!!" dar acum as spune ca mi-ar placea sa mi se spuna fara ocolisuri(uraaaaasc linguselile) dar nu intr-un mod badjooritor(adica ceva-n genu' : cu ranjetul ala malefic plin de satisfatie cum fac cei mai aprigi dusmani ).
Mie nu mi s-a spus ca am luat proportii si astfel am fost nevoita sa-mi dau seama singura, desigur ai mei(si prieteni si parinti) imi ziceau ca n-am nevoie ca arat bine, dar eu le-am spus clar si raspicat ca nu ma simteam bine in pielea mea+ ca vroiam sa incep un stil de viata sanatos(faza cu stiulul de viata sanatos a venit mult mai tarziu dupa niste experiente nu prea placute, insa din care am scapat nevatamata) ca nu vreau sa fac zilnic drumul spital-casa sau Doamne fereste sa stiu numai de spital.
Asa ca pe scurt prefer persoanele cinstite care-mi spun verde-n fata ca sa nu mai fiu nevoita sa-mi dau eu seama cand deja voi fi nevoita sa lucrez din greu.
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
Răspuns cu citat