View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 09 feb 2010, 00:32:58
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Eu il cunosc pe iubitul meu din timpul scoli. Eu eram in clasa a-X-a ,iar el a-XII-a . Acum e mai urat la scoala fara el
A mai fost inainte cu 1 colega de-a mea ,si avea de gand sa mai fie cu alta colega,era cam gagicar pana cand i-am pus eu capac (asa mi-a zis el )
Practic ,noi am inceput sa ne filam,cand eram in tren. Am fost cu o colega de a mea si cu un coleg de al lui ,sa ne punem piercing. Pff imi batea inima foarte tare,mai rau cum mergea trenul
In drum spre Resita (acolo ne-am pus piercing) nu a avut nici o reactie,doar ma studia si isi trimitea mesaje cu colegul lui. Mi s'a parut ca era fitos,si nu ma uitam la el fix,doar cu coada ochiului.. Nu vroiam sa creada ca mis ,,topita''dupa el
Cand ne-am intors. Am intrat in tren si stateam pe geam. El ma vrajea ,imi spunea ca ii plac ochi mei,si ca seman cu mama lui cand era tanara,etc.(tine mult la mama lui,paca sunt frati) Mi'a dat si telefonul lui sa ascult muzica. I s'a terminat bateria nu a spus nimic..
Cand am coborot din tren sa mergem inspre casa(fiecare in directia lui) el mi-a spus sa'l iau in brate ca ii este cald.. Eu ii zic,da ce sunt eu caloriferul tau. Pff si s-a suparat Atunci nu a m'ai vb cu mine tot drumul. M'am simtit si eu prost atunci. Seara am vazut ca a facut rost de id meu, si am inceput sa vorbim si sa ne cunoastem mai bine...Si m'a cucerit De pe 29 Oct 2009 si pana acum am ramas impreuna.
Pff dar tin minte,ca toate pauzele stateam impreuna..Si ne trimiteam mesaje si ne sunam.. (ca si acum)
Asa de greu trece timpul cand nu suntem impreuna.. Peste vre-o 8ani va invit la nunta noastra dupa la botez. Vreau 3 bebyto.. 2 gemene si un baietel
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat