View Single Post
  #30 (permalink)  
Vechi 17 mar 2012, 10:21:43
Asik60's Avatar
Asik60 Asik60 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Personalizata
Date: 159cm, 69.7kg
Mesaje: 89
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal paula - 20 de ani - minus 15 kg

Citat:
Anterior postat de paula91 Vezi mesajul
Astept sa ne intrecem in rezultate ca vara vine tot mai repede si trebuie neaparat sa fim frumoase si sabute pe plaja.
De ce amani pana la jumatatea lui aprilie? Daca te apuci de acum, pana atunci o sa ai deja un avans macar castigi la partea cu rezistenta!
Haha, ce prompta ai fost! Aman pana la jumatatea lui aprilie din doua motive:
1. atunci ma voi muta cu serviciul intr-o cladire in care e o sala de fitness (momentan imi este foarte peste mana sa ajung la sala)
2. pana sa ma apuc de exercitii vreau sa ma obisnuiesc cu un stil de mancare sanatos, sa nu le bag pe toate o data ca ma sperii
Apropo de stilul de mancat, cred ca ar trebui si tu sa mai faci modificari... Intr-adevar, esti o persoana activa (nu ca mine), dar in alimentatia am vazut niste scapari...
- cafeaua cu lapte si zahar dimineata ... incearca sa scapi de zahar, eu m-am obisnuit sa o beau simpla
- biscuitii cu cereale... ai grija si uita-te pe ambalaj...de multe ori contin o groaza de glucide pe care ar trebui sa le evitam...
- iti cam lipseste cina....
- jumari?????
- incearca sa postezi mai des meniurile, ca sa le analizam si sa te tragem de urechi (fetele mele stau cu ochii pe mine ca pe butelie )
__________________
Pentru ca merit!