View Single Post
  #3016 (permalink)  
Vechi 10 mai 2012, 11:09:48
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

buna,iubitele,eu sunt pe sezlong,cu capul la umbra,unsuroasa toata,m-am dat cu o emulsie de ulei de masline si otet de mere,azi vreau sa ma bronzez un pic nu sa ma ard..pe picioare m-am cam inrosit ieri,ca nu am fost data cu nimic.
AM mancat 130 gr de fasole fiarta,cu ceapa verde si ardei iuteNu prea de mic dejun,dar asta am mancat si aseara si mi-au ramas cateva linguriSi acu iau cu voi desertul,o farfurie de capsuni,ultimele din ladita cumparata alaltaieri,am mancat-o singurica pe toataGata,acum vreau cireseAM si o lamaie proaspata din care mai picur din cand in cand si ma ung ,scriu cam greu ca am uns tot laptopul
Ce planuri aveti pt weekend?
eu azi sunt singurica pana dupaamiaza,stau la soare pana la 12,pe urma ma apuc de ceva curatenie..
Iooooi,acu vad ca azi e joiPai m-ati zapacit voi cu urarile de weekend,credeam ca e vineri..si ca vin amicii de la Roma in seara asta..deci nu..
Ma mut mai la umbra ca ma coc,la voi cum e vremea?
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]