Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #302 (permalink)  
Vechi 12 dec 2011, 15:48:21
lisha's Avatar
lisha lisha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 nov 2011
Locaţie: alba, Romania
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 365
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 221 ori in 94 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Buna fetelor!

Nu v-am mai citit de mult....probleme tehnice si lipsa de timp sa le rezolv

Analizele mi-au iesit in general bine...am putina anemie si putina lipsa de calciu, mi le-a citit verisoara mea care e in domeniu.
Sunt putin necajita ca nu am reusit sa fac programare la medic.....e plin pana in sarbatori..off ,,,dar asta e merg la medicul de familie sa vad ce zice.

In general ma simt bine....cateodata simt bebele ca misca ff jos cred ca s-a intors ...apoi imi da cate-o lovitura sanatoasa....a ramas la fel de nocturn, probabil atunci se simte bagat in seama

In ultima vreme am fost foarte ocupata, ma streseaza lucrarea de disertatie, nu gasesc ce imi trebuie si e multa bataie de cap...oi vedea cum fac pana la urma.
In iauarie si februarie ma asteapta 4 examene foarte grele...si eu numai chef de invatan nu am

De Craciun vom fi acasa iar de Anul Nou la munte cu veri de-ai sotului si cativa prieteni...o sa fim singuri casatoriti pe acolo dar nu-i bai suntem invatati, vorba sotului "tot copii am ramas".

Sper sa sunteti bine si voi si bebei
lisha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1628 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1111 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat