View Single Post
  #3029 (permalink)  
Vechi 08 sep 2011, 21:18:41
Elena2010's Avatar
Elena2010 Elena2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 62.4kg
Mesaje: 233
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Regimul Dukan (partea 1)

Va scriu si eu la ceas tarziu de serara..
Nu imi ajunge timpul cat e ziua de lunga. De cateva seri ajung numai la 8,30 acasa. Abia azi, joi e primul antrenament pe sapt asta. Ma simt ca o baba cand sar 2 zile fara sport. Am impresia ca ma rablagesc. Sper sa am timp in we cu toate ca am un morman de calcat , plus pregateala de scoala a ficamii.
La meniuri si cumintenie nu ma bag..ma leg doar de bici...eu o am din 2005. Multa vreme cuier. Dar acum e in curte. Cand sunt fff obosita si nu pot face nebuniile mele de antrenamente (super grele) pedalez cate o juma de ora. Si eu ma plictisesc de mooor pe ea. Se consuma calorii putin si prefer ceva la care sa nu simt cum trece timpul.
Referitor la sucuri si eu cam contra la tot ce e cu acid, dar pt ca nu ma simt eu bine de la ele.
Vivi felicitari pt masura noua. Oricum tu arati ca o adolescenta.
Cred ca am vrut sa mai zic ceva....dar ce???
__________________
Just Me
Elena2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2241 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1724 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 950 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]