View Single Post
  #3033 (permalink)  
Vechi 22 dec 2010, 17:07:54
rawasi's Avatar
rawasi rawasi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 17 dec 2010
Locaţie: khoms, Libia
Vârsta: 49
Dieta: Dieta keto
Date: 168cm, 94kg
Mesaje: 87
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Thumbs up Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de bursucica Vezi mesajul
Buna, fetelor, fac si eu parte din categoria voastra; ma primiti?

Dupa nastere, m-am ingrasat f mult, culmea; dupa ce am reusit sa dau tot-tot ce am pus in timpul sarcinii pe mine; in 2 luni am reusit sa pun la loc + inca ceva

De atunci tot ma chinui sa slabesc; am fost si la nutritionist, dar nu am reusit sa ma tin ptr ca nu era f permisiv regimul indicat si mai mult parca flamanzeam ptr ca nu imi placea nimic din ce mi-a dat.

Acum m-am decis sa ma intorc la marea mea iubire, pe care nu stiu cum am dat-o uitarii, si anume Weigt Watchers, care m-a ajutat acum cativa ani sa dau jos destul de binisor; bineinteles ca pe langa regim fac si sport in fiecare zi, cate 1h.

Spor la slabit si sa ne intalnim cat de curand la grupa 60-70Kg
bine ai venit si eu ma lupt in prezent cu kg depuse pe timpul sarcinii dar iubirea nostra comuna ne va ajuta cu siguranta,spor la slabit
rawasi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1905 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1388 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 872 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]