View Single Post
  #3042 (permalink)  
Vechi 24 iun 2012, 16:01:32
mutulica's Avatar
mutulica mutulica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 17 mar 2011
Locaţie: Ankara, Turcia
Vârsta: 38
Dieta: alimentatie sanatoasa+sport
Date: 170cm, 82.5kg
Mesaje: 13.059
Aprecieri acordate: 4.276
Am fost apreciat(a) de 3.645 ori in 2.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
mmmforarte bine am dormit ca un iepure ca e galagie afara si nam pututce or avea papagalii aia trompeta in loc de cioc nu stiu ce au toata ziua co co co ca imi vine sa le dau drumu pe geam mama mia! serios! ma bucur ca te rasfata sotul tau incearca si tu cred ca e greu dar sa stii ca EL nu te merita daca a fugit in felu ala! acum intre noi fie vb e un baiat la munca care are ochi numai pt mine are asa o fata bleaga cand ma vede dar din fericire eu am ochi doar pt sotul meu totusi ma simt flatata!
Te pup si o zi buna!
esti foarte comica

nu, nu e las, nu ca vreau sa-i iau apararea, dar.....altfel nu pot....vreau sa fiu alaturi de sotul mea si asta o sa fie posibil doar daca o sa-mi dau seama ca inca il mai iubesc, altfel nici nu se poate...
stii si eu am avut multe intimplari sa ma placa cineva si mi se parea amuzant, si eu aveam ochi doar pentru sotul meu, si uite acuma ce am patit, si nu ca am vrut eu...asa a fost sa fie, asta e soarta, si acuma chiar nustiu ce ma asteata mai departe...
mutulica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1612 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]