View Single Post
  #306 (permalink)  
Vechi 25 sep 2012, 16:07:44
roxanici8585's Avatar
roxanici8585 roxanici8585 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 mar 2012
Locaţie: TURDA, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 165cm, 97.9kg
Mesaje: 784
Aprecieri acordate: 299
Am fost apreciat(a) de 231 ori in 192 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

Citat:
Anterior postat de Olime Vezi mesajul
Ce mai faci draguta?
Ma bucur ca te tii de treaba, pot sa zic ca ai inceput promitator!
Sincer si mie mi-a fost greu sa renunt la cola, dar pur si simplu n am mai cumparat si dupa vreo 4 luni de regim am avut pofta si mi-am luat o cutie de cola light si am baut 2 guri si asa naspa mi s-a parut si m-a durut stomacul toata noaptea. Nu vreau sa mai aud de cola si ma bucur ca am renuntat complet. Stii cum e cu bandajul, il scoti repede si dintr-o data...ca sa nu fie dureros
Si eu m-am tinut de treaba de rusine, ca ma gandeam ce vointa au unele slabute si eu ca o vacuta sa cedez...ca doar am avut momente naspa...cum o sa ai si tu, dar trebuie sa te tii tare!!!
Te astept oricand pe la mine! Ma bucur mult sa vad inca o slabuta cu vointa si hotarata care ni se alatura in lupta contra kg
Te pupez miss
multumesc mult pentru cuvintele si sustinerea ta ....
ma face sa ma simt mai puternica si mai hotarata, mai ambitioasa ....
sunt sigura ca momentele naspa or sa vina si la mine ...... dar o sa incerc sa le fac fata cu capul sus si pieptul inainte (doar am suficient cat sa opreasca un tanc ) si stiu ca atunci cand o sa am mai mare nevoie o sa fiti voi sa ma sustineti .....
o sa vin mereu in vizita ... imediat trec si pe la tine ca mi se pare ca am citit ceva legat de sanatate ......
te pupicesc din toata vointa si determinarea mea
__________________
Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...una-11313.html
"Intotdeauna fa ceea ce iti este frica sa faci."
"Intoarce-ti fata catre soare si umbrele vor ramane in urma ta."