View Single Post
  #3062 (permalink)  
Vechi 11 apr 2012, 10:10:55
Animis23's Avatar
Animis23 Animis23 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Jurnalul studentei ocupate(sau nu) - Animis23

Citat:
Anterior postat de vio30 Vezi mesajul
felicitari pt achizitie!si eu ma tot uit dupa o pereche noua de pantaloni,dar.....nu gasesc nimic dragut si convenabil!
prajituri?ai zis ????ai de gand sa si consumi,sau doar sa le prepari?sau nici tu nu prea stii pana la urma.......
te pup!o zi buna,si frumoasa,ca cea de ieri iti doresc!
Clar consum, imi pare rau, nici nu se pune problema sa refuz ceva facut pe gustul meu. Le-am ales cu sora-mea pe spranceana, pe sufletul nostru, deci macar un pic acolo gust. Dar am gasit un site unde iti calculeaza cantitatile pentru cate portii vrei sa faci, si o sa facem si noi vreo 8 portii - si mai dam si la altii.

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Draga mea,sa stapanesti si sa porti sanatoasa noile achizitii!!
Sa ai o zi buna!S eu plec la cumparaturi, tot pentru prajituri
Te pup!
Ce dragut e magarul asta, desi arata cam depresiv saracu;

Aseara m-am culcat tarziu, m-am uitat la masterchef in reluare, si abia m-am trezit mi-am mancat micul dejun si urmeaza sa imi fac ceaiul. Cumparaturile s-ar parea ca le lasam pe maine. Pupici!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]