View Single Post
  #3087 (permalink)  
Vechi 16 dec 2011, 09:11:00
lonely's Avatar
lonely lonely este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 25 aug 2011
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Hipocalorica zic eu
Date: 170cm, 96kg
Mesaje: 3.233
Aprecieri acordate: 216
Am fost apreciat(a) de 164 ori in 81 mesaje
Implicit Re: Jurnalul unei foste obeze - Ionely

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Tre sa incerc pe cit posibil sa nu ma mai cintaresc atit de des...ca de la zi greutatea-i alta si cind dau in disperare ca ieri....azi il incerc pe billy...i-am zis sotului sa nu vina acasa cu baietii...sa se duca sa maninca o saorma cu ei la fastfood...ca vreau sa fac sport...mai am de calcat...tre sa mincam eu si fata si sa fac de mincare si pt diseara..plus ca tre sa ma duc la banca sa scot niste bani,ca schimbam masina...plus sunat la asigurare(si tre sa stai un sfert de ora numa pina iti da legatura )...si tot asa...voi ce ziceti ies cu toatele pina la 1...aaa si am uitat tre sa fac si baie cu epilat,pensat,unghii si par pe moate...uuuuffffff...gata..am fugit..intii la baie si dupa sport..si dupa banca...fiecare dupa importanta.....va poooop mult de tot iubitele...zi faina sa aveti...nu stiu daca mai am timp sa intru..dar ...cred ca un ochi sigur il arunc..macar cit imi fac unghiile
Dar ai activitate, nu gluma
Le-ai lasat pe toate azi Dar le dovedesti tu pana la urma. Mai ales ca azi o sa stralucesti la petrecere. Avem reprezentanta la petrecere - cea mai frumoasa si sexy slabuta de-acolo
lonely, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1914 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1397 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 881 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]