Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #309 (permalink)  
Vechi 14 dec 2011, 11:44:54
sophia80's Avatar
sophia80 sophia80 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 feb 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Sport, sport, sport
Date: 160cm, 53kg
Mesaje: 578
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 90 ori in 41 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

buna ziua ( dimineata la mine, ca abia m-am trezit )

Stefania, ma bucur ca bebe e bine sanatos in casuta lui:-)

ras cristalin, cum a fost la eco?? sper ca bine


vad ca voi va plangeti de picioare umflate..nu am probleme nici cu picioare umflate si pot sa zic ca eu mananc saratttt si picant de-ti ia foc gura de cand ma stiu, nici cu constipatie, nici cu hemoroizi, insa ma lupt cu arsurile (toata ziua stau cu rennie dupa mine) si cu niste mancarimi de piele de-mi vine sa ma jupoi uneori
asta mic sta cu fundul bagat fix in capul pieptului si cand mananc si se mai umfla si burta e distractie mare, simt ca nu mai am aer

pe de o parte o sa imi lipseasca perioada asta, o sa imi lipseasca rasfatul asta in care m-am lafait, o sa imi lipseasca loviturile din burtica, dar pe de alta parte abia astept sa iasa la lumina, sa il tin in brate, sa scap de toata greutatea asta care ma face sa ma simt si sa ma misc ca un pregnozaur, sa scap de arsurile astea
bineinteles vor veni multe nopti nedormite si griji dar nu ma sperii eu asa usor..


Nico, e bine daca te baga in prenatal asa repede..pe mine tot in medical m-a tinut pana acum si ma mai tine pana la 32 de saptamani, pentru ca, 7 luni sunt la 32 de saptamani de sarcina de fapt

noi mai avem doar 2 ecografii de efectuat pana la nastere, una la 34 de sapt si una la 38 de saptamani cand vom hotari iesirea lui bebe
pana pe 11 februarie presimt eu ca-l scoate pe micul print
__________________

Supermommy de David & Alex!



YOUR WORKOUT IS MY INSANITY WARM UP
sophia80, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sophia80, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Extem activ, este de 2189 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1672 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat