Subiect: Jurnal BianncaR
View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 23 feb 2013, 12:31:54
BianncaR's Avatar
BianncaR BianncaR este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 08 oct 2012
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 30
Date: 170cm, 55kg
Mesaje: 51
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Jurnal BianncaR

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
mda deci sa stiu sa incep experimentele cu cel de migdale mai este si cel de cocos .. dar este cam gras, nu stiu daca il pot bea asa simplu
apropo, pe cel de migdale il poti face si in casa
iti mai recomand si semintele de in ! sunt foarte accesibile la pret si cu proprietati f bune in digestie !
Seminte de in am si folosesc..dar vreau sa le incerc pe cele Chia pentru ca am citit niste lucruuri wow despre ele + niste retete foarte interesante cum ar fi o budinca din ele..nu stiu de ce am o pasiune pentru mancarurile care au consistenta unei budinci
Citat:
Anterior postat de lavinia elena Vezi mesajul
depinde si ce lapte de soia ai avut..eu am unul foarte bun de la So Good si e foarte bun ,se simte foarte putin gustul de soia si in combinatie cu fulgii de ovaz e delicios
De la So Good au fost cel de soia cu vanilie si cel de orez. Acum presupun ca depinde si de gusturi..eu de exemplu nu prea am fost familiarizata cu gustul de soia, in sensul ca am mancat soia de vreo 2-3 ori pana acum, si de aceea probabil ca mi s-a parut si mai ciudat.

Anyway, mi-a venit o idee M-am gandit ca la sfarsitul fiecarei zile sa postez meniul meu in imagini cel putin pentru vreo 2 saptamani..asa ca experiment;poate in felul asta o sa reusesc sa ma tin de treaba. Planul e urmatorul: urmatoarele 30 de zile fara zahar, faina alba si mancat dupa ora 20. Sa vedem ce o sa iasa!
__________________
BE SO GOOD THEY CAN'T IGNORE YOU! - Steve Martin