Subiect: Jurnal kasty
View Single Post
  #31 (permalink)  
Vechi 08 feb 2012, 09:49:37
kasty's Avatar
kasty kasty este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 ian 2012
Locaţie: Craiova, Romania
Dieta: nu stiu inca....
Date: 164cm, 68.60kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 30 ori in 25 mesaje
Implicit Re: Jurnal kasty

Citat:
Anterior postat de teo23 Vezi mesajul
Buna Kasty, am venit si eu pe la tine in vizita
eu duminica am dat-o in bara, am mancat dulciuri si suc, o sa vad eu sa0ptamana asta la cantar ca nu se vor duce nici un gram sa ma vezi atunci cum plang
Ma bucur ca iti place zumba, de sapt viitoare voi face si eu si bicicleta pt ca vreau pana in august sa dau jos 30 kg ca am o nunta si vreus sa imi gasesc roghie sa nu ma mai imbrac ca o baba
Tu cum esti, maseaua mai doare?
Eu m-am hotarat sa mananca dimineata mult, la amiaz asa si asa si seara doar un iaurt sau un fruct, totul pana in 1400kcal+sport iar daca nici asa nu merge fac cu capul
Te pup si mai vb
Salut Teo!
Draga mea si eu mi-am cumparat cola light duminica si am baut 200 ml zilnic cred si vad ca totul e ok.
In dimi asta m-am cantarit si .... yuuupppiiiiiiiii 108 kg.
Sunt f fericita iti dai seama desi as fi vrut mai mult dar cum sapt trecuta sport nu am facut nimik si mi-am facut si cateva caprici, in limita a 1600 cal, e f bine.
Dar ca si tine vreau si eu mai mult asa ca.... azi dimi m-am trezit cu noaptea in cap, am facut bici si sunt in forma de zile mari.
Sper sa ma tina sa nu dau gres.
Maseaua face figuri si azi cred ca ajung la dentist...
Teo trebuie sa mearga cu sport si dieta nu dispera, nici eu 2 sapt nu am dat randament dar acum cred ca va fi bine.
Te pup dulce si astept vesti de la tine.
pup