View Single Post
  #3114 (permalink)  
Vechi 10 oct 2010, 08:33:19
Anycyk90's Avatar
Anycyk90 Anycyk90 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Personalizata
Date: 173cm, 56kg
Mesaje: 1.376
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea V

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul

La fel si tie!
Legat de schimbarea dietei eu cred ca esti foarte grabita sa scapi de cateva kg(destul de putine si pe care ,dupa mine, nici nu ar trebui sa te chinui sa le pierzi,dar fiecare cu dorinta ei...) si nu stii ce metoda sa mai adopti,numai sa le vezi duse!Eu zic sa nu faci lucrul asta!Gandeste-te ca e mai bine sa le pierzi incet,prin educarea modului in care tu mananci,printr-o alimentatie sanatoasa si prin miscare!E mai importanta sanatatea ta,reglarea organismului,decat graba de a scapa de acele kg.Tu singura ai zis ca un coleg ti-a si spus ca esti palida si sa pui mana sa mananci!!!Deci,nu crezi ca trebuie sa iei in calcul ce se intampla cu tine,daca deja se observa diferente (nu in bine) pe chipul tau?Esti frumoasa,esti SLABA,esti tanara!Mananca sanatos,echilibrat,dupa un program cat mai fix,fa miscare si ai sa fii mai mult decat multumita!!!
Noi suntem alaturi de tine,indiferent de decizia ta,dar fiind mult mai mature decat tine,ne permitem sa te sfatuim ca pe copilul sau sora mai mica!Nu te supara,gandeste-te doar ce e mai bine pentru tine!!!
Da,Magda,tocmai de aceea va cer parerea,ca desi virtual crede-ma ca simt de park v-as cunoaste de f mult timp si vad cum va sfatuiti si voi intre voi si de aceea cer si eu pareri...da,cam asa e si culmea ca nu e vb de multe kg dar vreau sa le vad duse in termen cat mai scurt...oricum ar trebui sa reduc cantitatea de miere la nici makr o lingurita pe zi si fructele sa reduc la una/zi...sa vedem daca e vreo diferenta.
Anycyk90, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.