View Single Post
  #313 (permalink)  
Vechi 04 sep 2012, 11:16:10
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XV)

Citat:
Anterior postat de alynacrystyna Vezi mesajul
heiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...servus iubi
ce faci?
cum esti?


da Moni,bine ca am rezolvat-o , nu de alta dar am si foarte mult de lucru
ce face pitica?
app , LA MULTI ANI ei , sa fie sanatoasa si cuminte si norocoasa si tot ce vrea ea azi face 1 anisor si o luna nu?
oooff ce bine le sti tu pe toate, initial ma gadeam ce "la multi ani"...asta confunda
eu uitasem ca azi e 4...mda piticutza mea azi face 1 an si 2 luni...si merge de le rupe...ca a avut o perioada de stagnare si ea...dar si-a revenit
Citat:
Anterior postat de m1rela Vezi mesajul
Viky,te pup si eu si te imbratisez .Multa putere de munca si sanatate iti doresc.Pupici ptr. Niko

Moni,bafta multa cu Dukanul .Stiu ca nu este usor de tinut .Imi pare rau ca nu mai tii Rina ...dar tu stii ce este mai bine ptr. tine .Sa ai spor la lucru

Lumi...spor la lucru si felicitari ptr. minus .Bravo !!!

Adri,o zi frumoasa si tie,spor la treburi .Te pup

Teo,mult succes cu S.B. .Te pup .Servici usor

Diaaaa ...bine-ai revenit,iubita .Ma bucur ca te-ai relaxat si simtit bine .Acum beau si eu putin cafeluta de la tine.Imi pare rau ca nici tu nu o sa mai tii Rina, dar sunt bune si principiile pe care vrei sa le urmezi ...sunt sigura .O zi minunata sa ai !
Mire, ne e dor de tine, si vrem neaparat sa vedem poze cu tunsoarea cea nou, sunt singura ca-ti sta fff bine
simteam nevoie sa fac o schimbare...rinutza ramane in sufletul meu, dieta cu care am slabit fff mult...dar se pare ca nu mai da randament, sau abuzez eu prea mult, trebuia sa ma reorganizez...mi se pare ciudat ca nu am voie nici o picatura de ulei...dar merg inainte, sper cu rezultate

te pup , Adri, zi faina sa ai
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!