View Single Post
  #315 (permalink)  
Vechi 19 iun 2016, 16:01:02
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnal Costina... My sweet home

salutare jurnal

nici nu stiu cu ce sa incep...s-au petrecut atat de multe incat ...am si uitat multe din ele
intr-un final am trecut cu bine peste afectiunea fetitei,conform analizelor ar fi avut mononucleoaza,o boala care atata splina/ficatul..mananca regim si trebuie ferit de efort cat se poate.
Eu...eu lucrez....doar dupa receptie,in sala nu am apucat..nu am timp deloc,abia ma impart....o veni si timpul ala cand o sa ies pe sala.momentan ma multumesc ca nu am sarit de 83kg.mda....am pus vreo 3 kg de cand lucrez aici....mananc haotic ,cand am timp...si ce gasesc...in special cafea cu zahar si cate un corn e cea mai rapida varianta.
Ma simt foarte obosita,extrem de obositaam zile cand mi-a lua campii si de acasa si de la munca,dar merg inainte...acus vine concediul,sper sa ma mai linistesc un pic in alea 4 zile si sa stau mai mult cu copii.

per total sunt un dezastru la capitolul slabit,nu m-am ocupat deloc de partea asta,chiar deloc...am reusit de am invatat toate minunile de le la munca,casa mea e un dezastru de cand lucrez...si nici nu cred ca pot rezolva prea curand treaba asta
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui costina89:
butterfly30 (19 iun 2016), niculina04 (03 iul 2016)