View Single Post
  #3159 (permalink)  
Vechi 28 oct 2010, 18:05:26
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna seara fete dragi ! Emy am vazut ca ai comentat la poze ! Imi sta bine cu cornite nu ? Pup dulce si mersi ! Eu inca sunt la mamii si netul merge foarte prost o sa incerc sa va citesc si daca pot va si raspund ! O seara placuta va doresc daca nu mai vorbim,nu stiu cand ajung acasa la al meu,m-am cam saturat de nervi si stres,am crezut ca daca plec azi la mamii scap ,dar cumnata este acasa din nou de aseara si continua la fel,am de gand sa merg cu chirie cu al meu sa stam linistiti o perioada,acum depinde de ea i-am dat 3 zile de azi ,daca nu se schimba noi am plecat,intre timp caut pe net sa ne mutam ! Azi mi-au sunat telefoanele non-stop ,nici nu mai am baterie la ele.Ultima sansa care o are ,daca nu profita de ea ,este alegerea ei .Suntem toti cu nervii la pamant ! Sper sa se termine o data ! Va pup dulce si va multumesc ca va suportati
Pup dulce Fulguta draga,imi pare rau ca nu se linistesc apele ,sper sa fie bine ,daca nu stii tu cel mai bine ce e de facut
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]