View Single Post
  #3162 (permalink)  
Vechi 14 mar 2012, 08:10:57
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 35
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
MAI LAS-O MAI MOALE te inteleg ca ti-e ciuda ca asa patesc eu cu fina noastra de cununie dar laso azi ca zi de odihna
Citat:
Anterior postat de Georgii Vezi mesajul

Siiiiiiiiiis, nu te panica asa. Stai chill, mai mult ma enervam eu pe tine daca stateai cu fata aceea 5 ore si mancai numai dulciuri...
Faci maine sport, nu are nimic. App, 3 ore e deja prea mult... stii regula ca mai mult de 90min nici nu e recomandat..so gandeste-te mai bine. Nu iti forta corpul daca azi nu ai putut sa faci.


neatza fetele...multu' pt sustinereieri am fost un foc
Marinutza ...zi de odihna... adik ziua linistita e duminik l mn ...chiar si atunci fac ceva bici sau ceva deci in timpul sapt nu tre s mi se int asta

Sis ea a mancat dulciuri...Of iar pacatuiesc e graaaaasa taaaare si are 16 anidar ce e rau ca nu face nimik pt nu o trage nici un gand s faca cv pt ea...deci a mancat 3 tipuri de ciocoalba ,cu lapte si cu coniac(nu ale mele)+capsuni+suc 350mlsi inca ceva ce numi amint...deci m'a motivat s nu mananc
Andra si prietenul meu mi'a zis s fac asa de acum ...s zic k am treaba
in toata treaba asta am treas o concluzie ...nu'i bn s fii vorbareatza,si eu sunt dar ma oopresclas si pe altul s vorbeasca...aia a vb 4 ore in continuuu...sunt socata+ca omul cand vn mai si pleaca
gata acum beau coffe si ma apuc de sport
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1924 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1407 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1666 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]