View Single Post
  #3189 (permalink)  
Vechi 29 mar 2011, 19:19:17
cris17's Avatar
cris17 cris17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 08

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Buna iubitele...azi am avut o zi plina de crize de nervii,bine ca a trecut,mi-a crescut si tensiunea si mi-a fost rau...acum sunt bine...de dimineata am papat 2 felii paine prajita cu ceai...la mine niste biscuiti de post,cateva bucati...acasa ciorba de urzici cu leurda si pilaf cu ciuperci...a si o jumate portocala atat pe ziua de azi,multa apa ,2 ceaiuri ..acum intru la pedalat.dupa o baie si program de voie...luni si ieri mi-am terminat curatenia in camara si-n baie...cea mare a facut bucataria lacrima,spalat tot de prin dulapuri...astept sa fac curatenia de paste cu spalat geamuri(din nou),scos florile pe terasa din spate,poate daca gasesc o sa-mi cumpar alte perdele unde am coltarul rosu..planuri ramane de vazut...la servici am fost tot ocupata si nu mai am rabdare ...maine daca reusesc va raspund la mesajele pe ziua de azi....pup fete frumoase ,o seara placuta....
Myha maine intra sa citesc interviul....pana atunci te felicit din tot sufletul...
ai grija de tine!

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Cris,ce ai mai facut azi?papusica ce face?

Angi,am pus poze noi cu nepotelul,poate fata cea mare vrea sa vada cat a crescut,stiu ca adora bebeiiUn pup si pt ea,ca a fost harnicuta si te.a scutit de o gramada de treaba!

Azi am fost buna si cu chef la dat sfaturi, dar eu am facuto lata
Prichindeaua mea se chinuie cu maselutele si o raceala usoara, dar la greutate si-a revenit

Baietii au avut un concurs la scoala...ceva de verificat cunostintele. Asteptam cu interes rezultatele...mai ales ca mezinul e la prima experienta de genul asta

(si eu am pus o poza din ziua motului cu Ralu )
__________________