View Single Post
  #3191 (permalink)  
Vechi 14 aug 2011, 10:51:52
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 35
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)

Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul


Felicitari Costina!! Oricum tu slabesti rapid. Eu ma chinui pentru 3 kil de 4 luni de acum dar nu reusesc decat cu 1, sa-l dau si sa-l pun la loc , asa ca... 2 saptamanai pt 1,8 e floare la ureche
Multumesc Eliza...inca mai slabesc rapid....sa ajung la 60 de kg nu pare greu dar de la 60 la 55...vai de mine...atunci incepe greul....astazi nu stiu ce am dar sunt foarte opitimista....ma gandesc ca poate ajung totusi cu usurinta si la 55 si apoi daca mai vreu sa mai dau jos pana la 50 sa imi fie mai greu...dar vedemmmm ma multumesc si cu 55kg.
Citat:
Anterior postat de janyn Vezi mesajul
felicitari costina pentru kg pierdute.eu cred ca ma apuc iarasi de fazaI pt 2 saptamani,nu sunt deloc multumita cum evolueaza dieta la faza II.sau poate am nenorocul acum de a fii balonata si nu'mi dau seama....u ce mai faci?bafta incontinuare....
mutumesc Janyn...eu cred ca esti balonata rau pt ca daca sp ca la haine se vede nu vad nici eu logica....mai ai rabdare si vezi ce se intampla.

Eu sunt pe acasa cu gaza cea mica...ne face de cap.
Azi dimineata m-am trezit cu o pofta de Tae-bo zis si facut,apoi stateam in fata oglinzi si ma uitam cum am inceput si eu sa arat mai om...parca sunt mai conturata....astept sfarsitul concursului sa vad diferenta la poze.Astazi nu stiu ce am dar sunt super happysi am un chef nebun de sport....cine stie de la ce o fi