View Single Post
  #31961 (permalink)  
Vechi 31 mar 2014, 13:17:11
sherpika's Avatar
sherpika sherpika este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 47
Dieta: hipocalorica personalizata
Date: 161cm, 92.6kg
Mesaje: 7.555
Aprecieri acordate: 13.670
Am fost apreciat(a) de 8.482 ori in 3.525 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de frumoasa Vezi mesajul
Sper ca te simit mai bine, sherpi draga
Cu institutiile statului e nesimtire totala, nu merita sa te enervezi.
Odihna placute
Frumiiii!!!!!!!!!!!!! Te "individiez" de nu mai pot pentru drumetiile tale . Sa te batzai si pentru mine, ca eu inca evit orice efort fizic. Ma mai doare putin, daca stau mai mult in picioare sau ma mai invart si nu ma odihnesc, imediat ma ia durerea. Asa ca mai incetunel ma misc, mai ales ca astept si eu rusii si incepe sa ma doara si burta . Am vazut niste chestii simpatice, ca niste plasturi care se incalzesc, speciali pentru momentele astea si ma gandeam sa-mi iau si eu. Mai vad, daca nu tot sticla de apa fierbinte sau Tzitzi sunt de baza . Tu sa ai grija de tine acolo, sa te plimbi si sa te relaxezi, sa ai vreme frumoasa!
__________________


sherpika, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sherpika, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1870 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui sherpika:
rozica1965 (31 mar 2014)