View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 18:43:58
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Experienta mea Master Cleanse

Citat:
Anterior postat de Amy71213 Vezi mesajul
Am 20 de ani! Cifrele din nick-ul meu inseamna 7-aniversarea relatiei cu prietenul 12- luna de aniversare a relatie si 13- numarul meu preferat.

La cura nu voi renunta dar daca nu este acceptata aceasta experienta aici nu voi scrie. Si da, ma incapatanez sa o tin pentru ca este in primul rand pentru mine, pentru orgoliul meu, sa stiu ca pot!

Daca imi dati voie voi face un rezumat al zilei de azi Astept un raspuns, in sensul daca pot sa postez in fiecare zi experienta aici
Atat de multa ambitie ar fi demna de o cauza mai buna!
Copila draga, ai grija de sanatatea ta!
Stii ce se spune... cel mai mare dusman al nostru este cel ce ne priveste din oglinda!... in cazul tau, imi permit sa spun, se potriveste tare bine!
Stiu ca nu iti place ceea ce citesti acum (si imi cer iertare), dar nu pot sa stau indiferenta si sa nu-ti scriu ceea ce gandesc...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
buburuzze (23 mai 2013), corinnef (09 feb 2016), Ema55 (23 mai 2013), manuela (18 mai 2013), mihaela01 (17 mai 2013), OanaStanescu (18 mai 2013), rommyna (20 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)