Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Experienta mea Master Cleanse

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #31 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 13:37:50
Anne10's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 01 apr 2013
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Personala!
Date: 159cm, 68.9kg
Mesaje: 793
Aprecieri acordate: 195
Am fost apreciat(a) de 472 ori in 350 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Am citi si eu "experienta ta", si la fel ca fetel inainte, nu sunt de acord cu ea. Ai grija dupa 10 zile de baut doar apa, lamaie, chilli si miere sa nu te trezesti cu ulcer. Reteta asta ai gasit-o pe net sau ti-a dat-o vrun medic ( daca o ai de la medic si nu te-a pus sa faci analize inainte, inseamna ca si-a gresit cariera).
Eu am fost la medic si am intrebat despre detoxifiere si mi-a zis asa:
" O cura de doxifiere se tine dupa ce reusesti sa manaci minim 2 luni sanatos (carne fripta cu foarte putin ulei/la cuptor; cat mai multe legume, fructe, si cel mult un dulce (din acela nesanatos din comert) pe saptamana, paine integrala etc). Si dupa astea 2 luni poti incerca o cura de detoxifiere, dar nu mai mult de 5 zile, iar astea consta in : in primele 2 zile din 3 in 3 ore cate un pahar (250-300ml) de sucuri proaspat stoarse (de fructe, de toate felurile nu doar acide) si intre ele sa beau apa si ceaiuri (de papadie); in a 3 a zi la fel dar la primele pahare 2 (de amestec) sa adaug si pudra de alge (are proteine vegetale si e foarte sanatoasa); a 4 a zi sa aduag si sucuri de legume (stoarse ele singure sau in amestec cu fructele); a 5 a zi sa bag si cateva seminte crude (chia, in, floarea soarelui, canepa alimentara, etc) si cateva oleaginoase (maxim 5 bucati). Dupa astea 5 zile , sa introduci usor alimentele inapoi (supe de legume si de pui dar fara carnea din ea, piureuri mai consistente de legume, mancarica solida, lactate (iaurturi, branza) si pe urma carne."
Scuza ma ca am scris o "poveste" la tine in jurnal! Dar poate mai citesc si alte fete fara experienta pe aici, si sa vada ca exista si o alta varianta pt. detoxifiere.
Iti urez MULTA SANATATE, in orice ai face, cum ai spus si tu e alegerea ta!
__________________
Jurnalul Anne10
Anne10, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 10 membri au apreciat mesajul lui Anne10:
buburuzze (23 mai 2013), danyella2008 (17 mai 2013), Davidut (17 mai 2013), Ema55 (23 mai 2013), manuela (18 mai 2013), mihaela01 (17 mai 2013), moni30 (19 mai 2013), orhidee (17 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013), WhiteAngel (21 mai 2013)
  #32 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 18:43:58
orhidee's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Experienta mea Master Cleanse

Citat:
Anterior postat de Amy71213 Vezi mesajul
Am 20 de ani! Cifrele din nick-ul meu inseamna 7-aniversarea relatiei cu prietenul 12- luna de aniversare a relatie si 13- numarul meu preferat.

La cura nu voi renunta dar daca nu este acceptata aceasta experienta aici nu voi scrie. Si da, ma incapatanez sa o tin pentru ca este in primul rand pentru mine, pentru orgoliul meu, sa stiu ca pot!

Daca imi dati voie voi face un rezumat al zilei de azi Astept un raspuns, in sensul daca pot sa postez in fiecare zi experienta aici
Atat de multa ambitie ar fi demna de o cauza mai buna!
Copila draga, ai grija de sanatatea ta!
Stii ce se spune... cel mai mare dusman al nostru este cel ce ne priveste din oglinda!... in cazul tau, imi permit sa spun, se potriveste tare bine!
Stiu ca nu iti place ceea ce citesti acum (si imi cer iertare), dar nu pot sa stau indiferenta si sa nu-ti scriu ceea ce gandesc...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
buburuzze (23 mai 2013), corinnef (09 feb 2016), Ema55 (23 mai 2013), manuela (18 mai 2013), mihaela01 (17 mai 2013), OanaStanescu (18 mai 2013), rommyna (20 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)
  #33 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 19:57:52
mihaela01's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 mai 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 28
Date: 158cm, 57kg
Mesaje: 923
Aprecieri acordate: 172
Am fost apreciat(a) de 100 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Au foarte mare dreptate fetele
In loc sa te incapatanezi atat pentru o dieta prosteasca, ar trebui mai bine sa asculti sfaturile slabutelor cu experienta ca , Rozica , Claudia ( nu spun ca restul slabutelor nu ar fi informate, dar pe Rozica si pe Claudia le-am mai urmarit prin jurnale si am vazut cat de bine sunt informate , mai ales ca vorbesc din experienta lor proprie ), ca nu spun prostii , din contra , iti vor binele.
Peste 3-4 zile din dieta asta minune , o sa te aduni de pe jos , la modul propriu , doamne fereste de asa ceva dar exista sanse destul de mari sa lesini , iti mai sperii si familia aiurea
Dar iubitul tau stie ce faci ?
Daca da , cum te lasa sa faci asa ceva?
Daca i-ar pasa de sanatatea ta nu te-ar lasa sa faci asa ceva , nu trebuie sa fie doctor sau informat prea mult ca sa isi dea seama ca ceea ce faci tu este o mare tampenie.
Uite eu nu o sa iti spun ca alte fete sa lasi cura, fa ce vrei tu , e sanatatea ta, nu a mea.
Dupa 10 zile te astept aici sa imi spui si mie de cate ori ai vomitat, de cate ori ai avut ameteli , de cate ori ai lesinat, si ce probleme ai cu stomacul in urma curei de detoxifiere.
Scuza-mi duritatea din mesaj , dar nu imi vine sa cred cum vrei sa te imbolnavesti si sa iti faci singura rau cu buna stiinta.
Pune mana si misca-ti poponetul la sport, nu cauta diete minune ca nu vei scapa de celulita daca ti 10 zile o dieta absolut prosteasca.
Celulita dispare dupa luni bune, dupa multe sacrificii facute , dupa mult masaj anticelulitic, mult sport, si foarte multa apa bauta..

A da, am auzit vorbindu-se la radio despre cura aceasta azi de dimineata, poate la acel post de radio ai auzit despre aceasta cura si dupa ai cautat informatii despre ea...
__________________
Fat I'm gonna BURN you!
I Promise!
mihaela01, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1951 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1434 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 918 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de mihaela01; 17 mai 2013 at 20:11:52.
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui mihaela01:
Anne10 (17 mai 2013), Ema55 (23 mai 2013), manuela (18 mai 2013), moni30 (19 mai 2013), OanaStanescu (18 mai 2013), orhidee (18 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)
  #34 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 20:38:23
mara_merkel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2009
Locaţie: den haag, Olanda
Vârsta: 35
Dieta: dieta personalizata
Date: 167.5cm, 67.7kg
Mesaje: 440
Aprecieri acordate: 165
Am fost apreciat(a) de 225 ori in 165 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Draga mea, toate fetele de aici stiu cum o sa decurga experienta ta cu Master Cleanse...O sa fie o experienta foarte proasta care o sa iti aduca multe neplaceri si o sa iti afecteze sanatatea...
Sper sa nu apucam sa citim experienta ta pana in ziua 10.
Mai bine sa iti fie foarte rau din primele 2 zile ca sa nu mai continui.Habar nu avem tot rauL ce ti-l poti provoca in organism.Te rog sa nu te joci cu sanatatea.Nici medicii nu stiu ce complicatii pot aduce asemenea cura.

Un lucru e sigur: O sa iti faci mai mult rau decat bine.
__________________
The difference between reaching your goal and not reaching your goal is equal to the difference between doing and trying.

"If you fail to plan,you are planning to fail"
Benjamin Frenklin
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui mara_merkel:
manuela (18 mai 2013), rommyna (20 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)
  #35 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 20:43:46
Amy71213's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mai 2013
Locaţie: Campina, Romania
Date: 166cm, 55kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Normal ca iubitul meu stie de cura care o fac si nu ma impiedica pentru ca stie ca daca imi propun ceva nu imi poate scoate din cap
Acum m-am intors de la sala, si pot spune ca am avut foarte multa energie si am rezistat la antrenament pana la sfarsit, o ora de step si 30 de min de kangoo jumps. Sincer, momentan ma simt super!
Amy71213, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Amy71213:
corinnef (09 feb 2016)
  #36 (permalink)  
Vechi 17 mai 2013, 20:55:30
Amy71213's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mai 2013
Locaţie: Campina, Romania
Date: 166cm, 55kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Si ca sa fac un rezumat al zilei de azi


Ziua 2


Ziua a inceput cam prost, dupa ce am vomitat incercand sa beau litrul de apa sarata. Pana la urma am gasit o metoda de a bea, am dat sarea pe gat si dupa apa. De la ora 11 pana la ora 16 m-am simtit cam obosita, dar de la 16:30 pana la 18:00 am dormit si imediat cum m-am trezit mi-am facut o halba mare de limonada si imediat am capatat energie. Am fost la sala o ora jumate, de la 19:30 la 21:00 step si kangoo jumps si ma simt super. Ma simt mai bine decat in zilele in care mananc. Singurul lucru care cu greu m-am abtinut sa nu manac au fost capsunile care le-am gasit pe masa .

Amy71213, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Amy71213:
corinnef (09 feb 2016)
  #37 (permalink)  
Vechi 18 mai 2013, 19:03:34
bellajane's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 13 apr 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: stil de viata sanatos
Date: 172cm, 54.8kg
Mesaje: 2.402
Aprecieri acordate: 224
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 197 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Doamne Doamne, este singura fraza cu care pot s incept! Dupa ce ti-am citit jurnalul, m-am gandit, "de ce trebuie sa asist eu la un astfel de chin, de ce nu vrea sa inteleaga ca nu e bine ceea ce face???!!

Hai sa o iau cu inceputul ca am ceva idei in cap:
In primul rand cu prietenul tau, esti sigura sigura sigura ca el stie la ce-ti supui tu sanatatea!?Eu ma intreb daca stie de ce te lasa??Sau parintii tai nu au nimic de zis??! Acum daca prietenul tau nu zice nimic...ma intreb alte lucuri, care, bineinteles nu sunt plb mele!!!CLAR!!! Dar ar trebui sa-ti puna tie un semn de intrebare, nu mie! Ideea asta, "ca sunt prea orgolioasa si stie ca nu ma poate schimba", crede-ma ca nu este una ok, in astfel de situatii!
Acum, daca tu crezi ca de celulita scapi daca slabesti 4 kg in plus, atunci inseamna ca nu stii ce este aceea celulita, .......si oamenii f slabi au celulita, tine de circulatie, si multe alte aspecte, o sa vezi ca nu o sa scapi de ea asa usor....doar sportul te poate ajuta!!

De detoxifierea de care vorbesti tu...eu am ramas pur si simplu masca!!!!
Infometarea asta e cale sigura spre boala!!!
Organismul lăsat fără mâncare are tendinţa ca atunci când reia consumul de alimente să depoziteze cea mai mare parte din alimente pentru că e «speriat» că va urma o altă perioadă de lipsuri. Astfel apare şi efectul yoyo, care constă în îngrăşarea persoanei care s-a înfometat, indiferent dacă mănâncă la fel de mult sau mai puţin decât până acum, pentru că organismul s-a adaptat să mănânce mai puţin. Din cauza alimentaţiei deficitare, lipseşte energia, scade imunitatea, iar pe plan psihic, apar anxietatea şi permanenta preocupare pentru hrană.

Scuze daca am fost cam acida, dar suntem aici sa te ajutam, si o detoxifiere o
poti face f sanatos! Si sa slabesti 4 kg, este f usor! Eu am slabit 8 kg in aprox 6-7 sapt.
Sa stii ca e mai stylish sa fii sanatos decat slab!


Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui bellajane:
Anne10 (18 mai 2013), danyella2008 (19 mai 2013), Davidut (19 mai 2013), Ema55 (23 mai 2013), happygirldiana (18 mai 2013), rommyna (20 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)
  #38 (permalink)  
Vechi 18 mai 2013, 23:23:59
Amy71213's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mai 2013
Locaţie: Campina, Romania
Date: 166cm, 55kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Arrow Re: Experienta mea Master Cleanse

Stiu ce inseamna celulita si stiu ca o au si persoanele slabe! Nici eu nu sunt grasa! Nu urmaresc in mod special sa pierd kg prin aceasta cura, deoarece sunt destul de multumita si la cele 54-55 kg care le am! Stiu si despre efectul yo-yo si stiu si ca celulita este o problema de circulatie, ca este defapt grasimea care este foarte aproape de piele si care se umfla din cauza retentiei de apa! Oricum la mine cred ca e mai mult dintr-o cauza hormonala!
Inainte de a incepe aceasta cura am citit foarte mult despre experientele altora pe forumurile dedicate acestei cure. Cu un simplu search pe google gen "master cleanse experience", "master cleanse forum" veti gasi si voi!
Acea limonada este destul de consistenta si gustoasa, nu e ca si cand as bea doar apa !

by the way, rezumatul zilei de azi

Ziua 3

Ziua de azi a fost extreem de proasta, am avut foarte multa energie si am poftit la tot ce am vazut de mancare! Am baut cred vreo 3 litrii de limonada. Prietenul s-a apucat sa faca cartofi prajiti si pui pe gratar . Cu foarte mare greu m-am abtinut, mi-am facut de lucru prin casa, am facut curat la baie, am facut ordine in dulapuri, am schimbat pamantul la flori. Sper ca maine sa fie mai bine. Si ca un lucru ciudat, uneori, cand stau cu gura inchisa si inspir adanc simt un aer ciudat, ca de infectie Si nu, nu e de la vreo carie, nu am avut niciodata vreo carie si nici nu am, am studiat atent cu mini-oglinda fiecare dinte
Amy71213, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Amy71213:
corinnef (09 feb 2016)
  #39 (permalink)  
Vechi 19 mai 2013, 08:30:50
Zoe's Avatar
Zoe Zoe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 08 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: mâncat normal
Date: 172cm, 81kg
Mesaje: 7.736
Aprecieri acordate: 11.147
Am fost apreciat(a) de 10.558 ori in 5.263 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Citat:
Anterior postat de Amy71213 Vezi mesajul
Cu un simplu search pe google gen "master cleanse experience", "master cleanse forum" veti gasi si voi!
da, am şi găsit, pe WebMD: There is no medical evidence that fasting or "cleansing" diets actually rid the body of any toxins not otherwise discarded in bodily waste.

deci din cele 4 scopuri declarate:
- nu elimini mari toxine din corp
- în 10 zile nu ai o piele mai frumoasă, ba, dacă ai elimina toxine, ai avea o piele mai plină de acnee şi pete
- nu scapi de nici un fel de celulită dacă posteşti
- probabil o să ai 4 kg mai puţin, şi chiar sunt curioasă în câtă vreme le pui la loc, dacă nu cu asupra de măsură.

anyway, îmi pare bine că ne spui că ţi-e din ce în ce mai greu, poate îţi vine mintea la cap
__________________

love yourself, trust yourself.
what is the kindest thing I can do for myself right now?



Zoe, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Zoe, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2025 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1508 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Zoe; 19 mai 2013 at 08:33:55.
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui Zoe:
Davidut (19 mai 2013), GCM (19 mai 2013), mihaela01 (19 mai 2013), orhidee (19 mai 2013), rommyna (20 mai 2013), rozica1965 (19 mai 2013)
  #40 (permalink)  
Vechi 19 mai 2013, 22:06:54
Amy71213's Avatar
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 15 mai 2013
Locaţie: Campina, Romania
Date: 166cm, 55kg
Mesaje: 20
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 16 mesaje
Implicit Re: Experienta mea Master Cleanse

Ziua 4

Azi a fost ceva mai bine decat ieri, si astazi am poftit la tot felul de mancaruri dar m-am abtinut. In rest totul e ok. Maine dimineata o sa fac din nou SWF
Amy71213, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2066 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1549 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
calorii, cleanse, detoxifiere, dieta, experienta, master, mea, sanatos, slabit


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Thigh Master oana.tatu Aparate/Echipament 2 12 mar 2012 19:19:14
Jurnal Magda - dietele din viata mea sau viata mea dieta magda23 Arhiva jurnale slabit 27 25 dec 2010 17:29:18
Colon Cleanse anda07 Retete si dieta in afectiunile digestive 2 29 iul 2010 11:36:14
Grasuta cu experienta :) spatzi Arhiva jurnale slabit 28 25 oct 2009 19:44:34

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole