View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 10 iun 2010, 21:03:29
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: In lupta cu kg nu-i usor...

Fetelor, nu stiu cum am ajuns in casuta voastra dar am ajuns si am citit toate mesajele voastre. Imi place hotararea voastra!

Daca vorbiti despre motivatii am sa va spun eu cateva. Una si cea mai importanta, dar la care voi nu va gandit acum este sanatatea. Trebuie sa slabim ca sa fim sanatoase. Ca sa fim sanatoase trebuie sa facem sport..ca sa facem sport..trebuie sa slabim..ca sa slabim si sa fim sanatoase trebuie sa mancam cat mai sanatos posibil.

Citeam ieri intro revista canadiana cele 4 lucruri pe care le poti face zilnic si care te fac sa arati mai tanara cu 12 ani decat varsta reala:
1. fructe si legume zilnic
2. nu zahar, nu grasimi
3. nu fumat, nu achool
4. exercitiu fizic zilnic

Daca facem toate astea suntem sanatoase tun. Sanatoase inseamna ca suntem si slabute..

Sa mai veniti pe aici..eu promit s amai trec pe la voi si sa va trag de maneca daca nu raportati saptamanal cum stati cu programul de mancare si exercitii.

in felul asta ma trag si pe mine d e maneca..si uite-asa...devenim toate slabute!

va pup cu drag
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat