View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 22 iul 2011, 19:34:33
Ayla's Avatar
Ayla Ayla este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 29 mar 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Date: 160cm, 72kg
Mesaje: 16
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul SLABUTE FRUMOASE SI SANATOASE - Concursul Slabute la Toamna, 2011

pup! scuze ca am disparut xD dar sa stiti ca am fost cuminte si mi-am trecut zilnic meniul si efortul fizic. A fost o perioada nebuneasca am luat toate examenele scris oral si practic cu 10+ si 10 dar imediat de a doua zi ne-am apucat inapoi de cursuri de cosmetica (eu marti am terminat doar modului de make up cursul complet il termin in decembrie). Mersi mult ca v-ati gandit la mine s-a simtit . Nu sunt deloc fericita cu efortul fizic pe care l-am facut doar mers pe jos in ultimele zile desi 1h-1h si jum pe zi nu-mi place ca nu mi-am fact dvd-urile lui Tony Horton.. Dar mi-a spus prietenu ca nu ma lasa sa va dezamagesc asa ca weekendul il petrecem la sala xD . Mi-am planificat un nou mod sa ma recompensez. Pt ca o viata intreaga m-am recompensat pentru toate succesele cu mancare si presimt ca asta a fost un mare motiv pt care am ajuns cat am ajuns. asa ca vreau sa ma "desetez" si am stabilit ca pt fiecare prag gen 65/60/55/ kg o sa-mi cumpar haine ^.^ iubesc sa-mi cumpar haine si prea multa motivatie nu exista Voi ce mai faceti?
__________________
Ayla, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2141 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1624 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 850 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat