Subiect: Craciunitze sexy
View Single Post
  #32 (permalink)  
Vechi 28 nov 2011, 16:15:27
SOAITA ADINA's Avatar
SOAITA ADINA SOAITA ADINA este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 24 iun 2011
Locaţie: sulzbach an der murr, Germania
Vârsta: 39
Dieta: south beach
Date: 160cm, 74kg
Mesaje: 576
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Craciunitze sexy

Citat:
Anterior postat de basalic gina Vezi mesajul
...
da din pacate am 71 kg cu siguranta am oasele grele pt ca atunci cand aveam 60 kg toata lumea imi spunea ca sunt prea slaba in schimb eu ma simteam bine....cat despre celulita si eu am....plus ca la mine se plimba (carnea si pielea) desi am facut sport dar din cauza greutatii mari pe care am avut92kg a slabirii si iar a ingrasatului ....am ajuns aici....mi e ciuda de mor cand stiu cat m am chinuit.....
uffff eu stiu cum e, am avut 86 kg cand am nascut, apoi am iesit din spital cu 77kg si apoi s-au dus de la sine pana la 55 kg, secretul e......un copil plangacios, un sot care sa te streseze toata ziua, plus de aia pe vremea aia mai aveam grija de un baietel de 2 anisori de la 8 dimi pana la 5 seara si uite asa am slabit 22 kg intr-un an fara dieta, bine nu aveam pofta de mancare
acum ca sunt in germania cu sotu, ne merge bine nu am stres am pus pe mine pana la 59 kg......
cam asta e povestea kg mele
__________________
SOAITA ADINA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2149 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1632 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1375 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat