View Single Post
  #3202 (permalink)  
Vechi 31 aug 2011, 07:48:49
oanamagdalena's Avatar
oanamagdalena oanamagdalena este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 06 apr 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Montignac
Date: 149cm, 48.9kg
Mesaje: 3.626
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 16 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea IX

Neata,fetelor!
Ame,ma bucur ca ne-ai scris!
Vento,Gabi(Azra),Floricico
Fetelor noi bun venit!
Sylvester ,bine ca ai scris,ca tocmai vroiam sa intreb unde ai disparut!
Valery,esti mai bine azi?
Criss,hai vino in gasca,spune ce ai pe suflet,stii doar ca noi stim sa "ascultam",iar tie poate iti va face bine sa iti zici naduful!
Eva,pe unde umbli???
Ame,nu s-a obisnuit,poate ca un mic progres exista,in sensul ca daca asta mica sta linistita el vine,miroase si se aseaza in apropiere,dar in secunda in care s-a ridicat,el fuge si zapacita dupa el!!!Il inhata de blana si il fugareste rau de tot...Nici nu stiu daca sa rad sau sa plang,pentru ca pe de o parte e haios sa vezi cum alearga si patineaza pe parchet ca la desene animate,dar pe de alta imi dau seama cat de ingrozit e Joy...
In rest e o nebunatica si o obraznica si face numai pozne!Trebuie sa stai cu ochii pe ea ca pe butelie ca nu stii ce ii trece prin capusorul ala mic si pufos!Ieri latra la cana de cafea,iar azi la sticla cu apaA reusit sa imi scoata o sipca de la un prag,trage de franjurii covorului pana intoarce covorul pe dos,pe cele mici le trage dupa ea,perdeaua o tin doar trasa pana in capat,ca atlfel e trasa de Sara in toate directiile...Cred ca pozne face Sara si pt.ea si pt. Joy,ca el saracul nu a facut deloc,a fost extrem de cuminte...
Ieri trageau amandoi de o carpa(jucaria preferata a Sarei),Joy din pat si Sara de jos,iar Joy o tragea pe Sara de la pamant ca ea nu lasa nicicum carpa din gura
Cu dieta stau binisor,cand foarte bine,cand calc in strachini ca pap tarziu...In mare e ok!
Va pup si uitati cam cum stau lucrurile cu cei 2