View Single Post
  #3210 (permalink)  
Vechi 23 nov 2010, 15:49:36
d347hL4dy's Avatar
d347hL4dy d347hL4dy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Cluj Napoca, Romania
Vârsta: 37
Dieta: South Beach personalizat
Date: 158cm, 54.2kg
Mesaje: 93
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Multumesc Dana! Nu ma opresc inca mai am 6 kg

Dorina, si eu am job de birou, sunt programator, si si la mine in echipa toata lumea rontaie cate ceva de dimineata pana seaaaaara Mai ales ca 2 din fete sunt insarcinate si cu pofte, iti dai seama, ba cioco, ba pufu, ba alune, ba nush ce .. in continuu se papa ceva pe-aici Dar am invatat sa zic 'nu' .. inca e obositor, ca vesnic ma servesc cu cate ceva si eu zic 'nu multumesc' si sincer is foarte mandra de mine ca pot zice 'nu' ..

De dulce n-am fost niciodata dependenta, doar de paste .. si de pizza, si de paine .. deci problema cu dulcele nu o am, dar adevarul este ca SB taie foarte mult pofta de chestii de genul. Nu pot sa zic ca tanjesc dupa nimic din ce nu am voie .. in schimb pap cu pofta tot ce am voie, ca sunt doar chestii bune

Si eu tot sedentara am fost, pana mi-am facut abo la sala si ma duc la zumba E atata de fun, ca parca nici nu simti ca ai face sala

Eu zic sa-ti iei avant si sa incepi o dieta South Beach mi se pare usor de tinut si da rezultate bune

Te asteptam sa ne zici ce hotarasti! Noi suntem alaturi de tine e mult mai usor cand ai o comunitate care stii ca te sustine