View Single Post
  #3214 (permalink)  
Vechi 26 nov 2019, 18:55:36
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

Am venit de la prima sedinta... doamna psiholog mi-a placut mult... as fi stat de vorba cu ea ore intregi...
Am avut prima sedinta de hipnoza... a fost fain... a fost o senzatie de cufundare calda, moale, extrem de placuta...
Am fost tot timpul constienta, dar in acelasi timp imi simteam corpul moale, inert, greu... si parca eram "infasurata" intr-o "patura" de relaxare... foarte placuta senzatia... Am urmarit tot timpul indicatiile, sugestiile doamnei psiholog si am facut intocmai ceea ce mi-a cerut... prima sedinta a fost despre mancatul incet, foarte incet... trebuie sa ascult de acum incolo o meditatie in timp ce mananc... voi vedea cum va fi prima experienta...
Mai am o meditatie pe care trebuie s-o ascult in fiecare seara inainte de culcare...
Sunt foarte increzatoare in tot acest proces... data viitoare, adica martea viitoare imi va "monta" inelul gastric virtual...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
adinico (30 dec 2019), corinnef (29 dec 2019), gily (27 nov 2019), nicolae68daniela (03 dec 2019), nikytour (26 nov 2019), Zoe (27 nov 2019)