View Single Post
  #3232 (permalink)  
Vechi 01 nov 2010, 12:32:28
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
andra, imi pare rau pt tatal tau, dar tocmai asta trebuie sa te motiveze sa lupti, sa nu mai consumi alimente nesatoase, si eu anul trecut in martie cantaream 96 kg, am inceput prin a manca sanatos, fara sa sper ca v-oi slabi, am gandeam si eu la copilul meu care merita o viata sanatoasa, si........asa am reusit, schimband total alimentatia, de atunci la mine in casa nu se mai fac cartofi prajiti si nici semipreparate din alea congelate....si multe altele....anul trecut ajunsesem la 77 de kg....a fost...ceva nemaipomenit.....( desi uneori m-am infometat, mancam si sub 1000 de kal, am notate toate meniurile)....si cum....in decembrie am mers in franta si eu la rude.........am stat o luna de zile in care am pus vreo 5 kg...mancand pe la flunch si ....la ore tarzi....si ....ceafa de porc la greu multe sosuri...si uite asa am ajuns in vara acestui an la 86 de kg.....cu care lupt.....lupt...si sper sa reusesc...
cred ca deja te-am plicti ........pupici si succes!
O sa reusesti si tu si eu!Doar trebuie sa dam un exemplu celor mici nu?Un motiv mai bun decat acesta eu nu gasesc...Nu ma plictiseste mica ta replicauite cat am scris eu!Eu la 70 arat de 60...deci as fi megafericita la greutatea aia...dar cand o sa ajung acolo poate o sa vreau mai mult...Diferit acum fata de alte dati in care am tinut dieta e faptul ca sunt hotarata sa fac si sport...Am inteles ca face bine si la psihic...si cum in ultima vreme numai motive de optimism nu am cred ca ar fi descarcarea ideala..Sper sa ma tina ambitia!Bafta si tie!