View Single Post
  #32623 (permalink)  
Vechi 08 apr 2014, 19:51:50
rozica1965's Avatar
rozica1965 rozica1965 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa expert
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 aug 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 58
Dieta: gastric sleeve
Date: 154cm, 77kg
Mesaje: 68.156
Aprecieri acordate: 47.414
Am fost apreciat(a) de 45.907 ori in 24.999 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de sherpika Vezi mesajul
Pupici, Rozilicaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Abia am ajuns si eu acasa, am inceput cursul de care va ziceam si am avut surpriza ca imi e cursant un cursant de acum 10 ani, a uitat, ca n-a mai facut nimic de la cursul precedent, iar acum s-a apucat din nou de invatat . Asa ca sunt relaxata, macar e o persoana pe care o stiu si stiu ca e un om serios si muncitor, asa ca o sa fie bine .
Rozi, ce ma fac, mama, ca nu-mi e foame? Am mancat azi asa: dimineata iaurt (300g) cu tarate (1lg) + 1 lg goji + 2 picaturi stevia + 1 lgt scortisoara si o cafea, la gustare un ardei rosu mediu + branzica de capra, la pranz carne de curcan (mai exact de pe un picior mare) +rosii + castravete + iaurt, la a doua gustare o cafea () ca eram la curs si acum ar trebui sa manac de seara, dar nu prea mi-e foame . Mai stau putin, am si baut niste apa, ca imi era sete de pe drum si cand ma asez la master chef poate imi vine si foamea, ma gandeam sa-mi pun o conserva de ton cu niste capere, o farama de ansoa, o lingura de iaurt si niste usturoi pe felii de ardei . Ce spuneti doamna profesor, e bine asa?
E foarte bine domnisoara! Daca nu iti vine foamea,mananca macar conserva goala,fara legume!
__________________
Acest membru apreciaza mesajul lui rozica1965:
sherpika (08 apr 2014)