View Single Post
  #3268 (permalink)  
Vechi 20 nov 2012, 00:10:07
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Fete dragi la culcare cu voiEu am fost la munca ,mai am si maine ,dar nu toata ziua si gata.Abia asteptNu am timp nici sa citesc din urma,dar maine recuperez totVa spun doar,ca eu, tot cuminte suntsi prevad ca saptamana asta scad sub 60Pup fetele mele frumoase,slabute si destepNOAPTE BUNA!
Oooooo nu si tu ,nu ca trebuie sa pun paznic la usa ,inchidem casuta la ora 22 ,noroc ca am mai vazut o farfurie la alt album ,Emy lasa aprecierile si treci la culcare ,ca mi-a stat inima cand am vazut 6 ,mereu uit de ele si cred ca sunt mesaje ,ma gandeam ca ma cearta fetele pe unde umblu !
Manu scumpete ce bine de tine ca o sa scada cantarul ,de daca te tii de dieta nu ca mine care bag in gura tot ce prind cica sa gust ,vrajeala a inceput sa imi placa mancarea ,fugi si fa nani cred ca esti tare obosita sa ai o zi usoara maine
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Fulguta:
VentoFreddo (20 nov 2012)